بازدید امام جمعه ارشق از کارخانه برین چوب با همراهی بخشدار ارشق انجام شد. حجت الاسلام قیاسی به همراه آقای نوری از کارخانه برین چوب بازدید کردند.

حجت الاسلام قیاسی امام جمعه ارشق و رضی به همراه بخشدار ارشق آقای نوری از کارخانه در حال احداث برین چوب بازدید کردند. این کارخانه که در شهرک صنعتی شهید همرنگ رضی در حال احداث است، به عنوان یکی از پروژه های مهم و اشتغال زا در کانون توجهات مسئولین قرار گرفته است. این بازدید طی یک سفر چند ساعته و با حضور مدیریت کارخانه آقای نجفی صورت گرفت.

  • بازدید امام جمعه ارشق از کارخانه برین چوب
  • بازدید امام جمعه ارشق از کارخانه برین چوب
  • بازدید امام جمعه ارشق از کارخانه برین چوب

افتتاح فاز اول کارخانه

امام جمعه ارشق در این بازدید از روند رو به رشد این کارخانه ابراز خرسندی کرده و افزود: در حال حاضر به دلیل نیاز مبرم و حیاتی کشور به رشد و توسعه تولیدی که مطابق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید قرار داریم، حمایت های همه جانبه از این قبیل پروژه های بزرگ و اشتغال زا در درجه اهمیت بالایی قرار دارد. وی ادامه داد: در حال حاضر خوشبختانه این پروژه در مسیر خوب و موفقی قرار گرفته و در صورت ادامه همین روند، به زودی می توانیم شاهد افتتاح و آغاز به کار فاز اول این کارخانه باشیم.

حجت الاسلام قیاسی خاطر نشان شد: در شهرک صنعتی رضی به عنوان یکی از مراکز مهم و مورد توجه مسئولین شهرستان مشگین شهر، وجود پروژه های مادر و بزرگ جزو اهم موضوعات است. قیاسی ادامه داد: مطابق گزارش مدیریت این کارخانه، راه اندازی فاز اول این مجموعه فضای اشتغال زایی برای بیش از 150 نفر را فراهم می کند که این خود بسیار مهم و ارزشمند است.