نیاز اول: علم و آگاهی

آگاهی از دانش و علم روز، بخش غیر قابل انکار در موفقیت شغلی شماست

اگر تاکنون در زمینه ای که تخصص دارید، مطالعه آکادمیک و دانشگاهی داشته اید، قطعا می دانید که از کجا و چگونه باید علم خود را بروزرسانی کنید و از آخرین اطلاعات حوزه کاری خود، مطلع بوده و در تمام سطوح کاریتان استفاده کنید. اما اگر آموزش آکادمیک نیز ندارید، برای حضور در جمع کاری کمپانی برین چوب بهتر است خود را به داشتن برنامه مطالعه منظم مرتبط با تخصص و حوزه کاری خود ملزم کنید.

نیاز دوم

نیاز دوم: تجربه و توانایی

تجربه و سابقه پیشین بالاترین آموزگار انسان هاست

دارا بودن تجربه و سابقه قبلی عملی در حوزه کاریتان بدون شک جزو مزیت های مهم است. اگر همکاری شما با شرکت برین چوب شکل بگیرید، داشتن تجربه قبلی شما، برای همکاری رضایت بخش بسیار کمک کننده و راهگشا خواهد بود. اما اگر چنین تجربه ای را نیز تا کنون نداشته اید، تسلط کامل شما به تخصص مورد ادعایتان، قطعا می تواند بخشی از نیاز شرکت را برطرف کند.

نیاز سوم

نیاز سوم: حس مسئولیت

داشتن حس مسئولیت و یا به عبارت دیگر وجدان کاری بسیار مهم است

در بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ شاهد رشد بخش های مختلف هستیم. اما در برخی موارد بعضی از بخش های همان شرکت ها دچار ضعف و عقب ماندگی هستند. در بررسی های دقیق تر تنها تفاوت به دست آمده میزان پایین مسئولیت پذیری و وجدان کاری کارکنان آن بخش به نسبت بخش های دیگر است. در شرکت برین چوب، مسئولیت پذیری جزو اولویت های حیاتی در همه زمینه های همکاری است.

نیاز چهارم

نیاز چهارم: روحیه کار تیمی

موفقیت بزرگ بدون حرکت تیمی غیر ممکن خواهد بود

در حال حاضر با توجه به رشد و توسعه سریع جوامع بشری، امکان تسلط یک نفر به همه موضوعات و نیازهای کاری، غیر ممکن است. لذا در مسیر رسیدن به اهداف و موفقیت های بزرگ باید نحوه تعامل با تیم و کار تیمی را بلد باشیم. به گونه که از فعالیت در کنار جمع و گروه برای نیل به یک هدف سازمانی لذت ببریم.

نیاز پنجم

نیاز پنجم: خلاقیت و نوآوری

تکرار و عقب ماندگی نتیجه عدم وجود خلاقیت است

برای حضور مؤثر و همیشگی در بازارهای مقصد برای هر شرکت و کمپانی بزرگ، داشتن خلاقیت و نوآوری در تولیدات و محصولاتش بسیار مهم است. این حرکت پیش نخواهد آمد مگر به دست توانای همکاران و فعالین در همان مجموعه که خلاقیت و نوآوری را در برنامه های هدف گذاری شده خود قرار می دهند.

استخدام

استخدام

دارا بودن شایستگی پیش از هرچیز وابسته اعتماد به نفس شماست

اکنون در صورتی که علم و آگاهی، تجربه و توانایی، حس مسئولیت، روحیه کار تیمی، خلاقیت و نوآوری و به طور کلی شایستگی کافی جهت پیوستن به کمپانی بزرگ برین چوب را در خود سراغ دارید، درخواست استخدامی خود را در فرم زیر ثبت کنید تا ما نیز با خوشحالی از حضور شما در جمع خودمان استقبال کنیم.

ارسال درخواست

استخدام رسمی بیش از 251 نفر در شرکت برین چوب جزو افتخارات ماست

با ما همراه شوید تا در کنار هم به قله ها صعود کنیم.