بازدید استاندارد اردبیل و فرماندار مشگین شهر، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و هیئت همراه از کارخانه برین چوب با حضور مدیریت شرکت انجام شد.

استاندار اردبیل به همراه فرماندار مشگین شهر، معاون اقتصادی استانداری، مدیرکل شرکت شهرک های صنعتی استان، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، بخشدار ارشق و هیئت همراه عصر امروز در سفر چند ساعته از روند اجرایی و آماده سازی فاز اول کارخانه برین چوب و نیز محل احداث فاز دوم کارخانه بازدید کردند.

تلاش برای آماده سازی افتتاح

مهندس بهنامجو استاندار اردبیل، در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از روند بسیار خوب و سریع فاز اول کارخانه برین چوب، از تلاش خستگی ناپذیر مدیریت جوان این شرکت قدردانی کرده و افزود: این پروژه با وجود نیازمندی به سرمایه گذاری های سنگین و داشتن دانش فنی بسیار بالا، تا به امروز به حمدالله از رشد و سرعت قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است. وی ادامه داد: با توجه به وضعیت فعلی مجموعه به زودی می توانیم شاهد برگزاری مراسم افتتاحیه این کارخانه در فاز اول آن باشیم که با ظرفیت اشتغالزایی بالای 150 نفری این کارخانه، قطعا حرکت بسیار بزرگی در منطقه محروم ارشق می تواند باشد. بهنامجو همچنین ضمن اعلام آمادگی خود و دیگر مسئولین استانی برای حضور در آیین افتتاحیه این کارخانه، افزود: برای پیشبرد قوی تر و سریع تر شعار “جهش تولید” امسال مطابق با منویات مقام معظم رهبری، ان شاء الله سرعت کار را برای آماده سازی زمینه افتتاح این کارخانه بیشتر می کنیم.