صفحه کابینت

صفحه کابینت دو لب

صفحه کابینت ام دی اف دو لب

صفحه کابینت دو لب برای استفاده در جزیره آشپزخانه ها با طراحی جدید و بخش های این چنینی بسیار مناسب می باشد.

نوشته های مشابه

صفحات دو لب مدل پر استفاده و پرکاربرد این محصولات از سال های گذشته هستند. در سال های قبل از این محصولات برای روی اپن های آشپزخانه که از هر دو طرف ازاد هستند به کار می رفتند. در مدلهای جدید طراحی آشپزخانه منازل نیز از صفحات دو لب برای میزکار و بخش رویی جزیره های آشپزخانه استفاده میشوند. این محصولات نیز مانند سایز مدل های صفحات ام دی اف با استفاده از مغزی خام و روکش HPL تولید می شوند. ابعاد و طرح های مختلفی از صفحه کابینت دو لب در بازار وجود دارد. به راحتی میتوان مدل مدنظر خود را بر اساس سلیقه و نیاز از بین نمونه های موجود در بازار انتخاب کرد.

ابعاد صفحات دو لب

به طور کلی صفحات تاپس ساخته شده با مغز خام ام دی اف به دو صورت استاندارد و سفارشی تولید می شوند. ابعاد استاندارد این محصولات معمولاً دارای عرض ۶۰ و ۶۵ سانتیمتری هستند. طول ان ها نیز ۴ متر و ۱۰ سانتیمتر میباشد. ضخامت های معمول موجود در بازار نیز ۳ و ۵ سانت است. انواع صفحه کابینت دو لب نیز از این قاعده مستثنی نیستند. نوع استاندارد آین محصولات نیز با همین ابعاد به تولید می رسد. صفحه کابینتهای سفارشی نیز بنا به درخواست مشتری و در ابعاد دلخواه و مورد نظر تولید می شود. معمولا این نوع تولیدات را باید در تیراژ اعلام شده از سوی تولیدکننده سفارش داد.

تولید کننده ایرانی صفحه دو لب

کارخانه برین چوب بزرگترین تولید کننده انواع صفحات تاپس ام دی اف از جمله صفحه کابینت یک لب و دو لب می باشد. برای خرید انواع صفحه کابینت با مدل های گوناگون و در طرح ها و رنگهای مختلف می توانید با مشاوران فروش برین چوب تماس بگیرید. همکاران ما در این بخش با ارائه مشاوره فروش، اطلاعات کامل درباره محصولات و شرایط معاملات را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تماس با ما


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا