صفحه کابینت

صفحه کابینت با روکش آرتاویل

صفحه کابینت ام دی اف با روکش آرتاویل

صفحه کابینت با روکش آرتاویل از مقاومت بالایی در برابر حرارت و رطوبت برخوردار است. این محصولات دارای مدلهای طرح سنگ، چوبی و غیره می باشند.

نوشته های مشابه

روکش های اچ پی ال و ورق ام دی اف خام دو بخش اصلی تشکیل دهنده صفحه کابینت های مغز MDF می باشند. کیفیت هر دوی این متریال در میزان مرغوبیت و استحکام نهایی محصول تاثیر مستقیم دارد. اچ پی ال های به کار رفته در ساخت صفحات علاوه بر افزودن ویژگیهای مقاومتی، زیبایی و کیفیت طرحهای این محصولات را نیز تعیین می کند. بنابراین معتبر بودن برند تولید کننده این رویه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. HPL آرتاویل معروف ترین و پر استفاده ترین جنس روکش استفاده شده در تولیدات داخل کشور می باشد. کارخانه های بسیاری این محصولات را برای تولید صفحات کابینت ام دی اف استفاده به کار میبرند.

ویژگی روکش آرتاویل

رویه اچ پی ال آرتاویل به لحاظ میزان مقاومت از بهترین برندهای موجود در کشور میباشد. این محصول در برابر حرارت و رطوبت مقاومت نسبتا خوبی دارد. همچنین از تنوع طرح و رنگ آن بسیار بالایی برخوردار است. انواع طرح های چوبی، سنگ، شنی و غیره در تنالیته رنگی تیره و روشن در میان اچ پی ال های برند آرتاویل مشاهده میشود. با استفاده از این رویه در تولید صفحات تاپس MDF کالای ساخته شده از نظر  تنوع طرح و میزان مقاومت رضایت بخش خواهد بود. HPL عرضه شده توسط این شرکت می توان در تولید صفحه کابینت پلی وود نیز به کار برد.

برند صفحه با اچ پی ال آرتاویل

کارخانه برین چوب بزرگترین تولیدکننده انواع صفحه کابینت مغز ایرانی و خارجی در شمالغرب کشور می باشد. این مرکز انواع صفحات تاپس را با عرض ۶۰ و ۶۵ cm را در ضخامت های ۵ و ۳ سانتی متری عرضه می کند. تولید این محصولات توسط برین چوب با استفاده از روکشهای آرتاویل صورت می گیرد. انواع مختلف صفحات تاپس در مدلهای مات و براق و رنگ بندی بسیار متنوع از جمله طرحهای سنگ، چوبی، گلکسی، ساده و غیره در سمپل محصولی برند برین چوب وجود دارد.

تماس با ما


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا